Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. BMW X3 3.0 D XDRIVE 35D AUTOMATIK 4X4 PANO DOG.+HOMOL AKSION, Shitet BMW X3 3.0 Diesel 2011 Automatik-Steptronic, BMW X3 30d X-DRIVE MPACKET AUTOMATIK ME DOGANE, SHES BMW X3 2.0 d AUTOMATIK X DRIVE vp2009, Bmw x3 3.0 X drive Facelift 2008(1 vit rks ), BMW X3 35D MPacket-Black Packet v2012 240KW, Bmw X3 (XDRIVE) 2.0 184(Ps) 2011 Automatik, Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export, SHITET BMW X3 2.0D X-DRIVE 2011 AUTOMATIK RKS, Frazat më të njohura të kërkimit në Kosovë. Shiten BMW te Reja, te Perdorura. Krijo Njoftime per BMW X Modele 3 200 EUR Viti: 2002. Sot 09:56 BMW X5 3.0si. Sot 20:23 BMW X 3. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Ofertat per BMW X6 ne Shitje. 1 EUR Viti: 2008. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Shiko njoftimet per BMW X3 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje. 2.800 € 12 foto. Sot 09:58 Bmw. the vehicle is located in near of Dardanë in kosovo. Vaska Qmimi prej 180 ne 120 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6. 13 800 EUR Viti: 2010. Vetura Shes bme. Shitet Bmw x5 3.0 Diesel ne gjendje fantastike. Mitrovic ë 1 shkurt 18:13. Mire. Shitet Bmw X3 ne gjendje shume te mire, look M viti 9/05 Sensor parkimi para & mbrapa Drita ksen. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! 7.500 € 6 foto. 6.500 € 2 foto. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore Dje 11:18 Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el.... Viti: 2012. Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. Ngjashmëri e madhe me X3, ndërsa funksionon në tërësi me bateri që mbushen me rrymë Tashmë dihet se BMW është duke punuar një versionin elektrik të X3, që është quajtur iX3, ndërsa pritet të del në shitje gjatë vitit që vjen, transmeton Telegrafi. Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Sot 08:19 BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-14 500 EUR Viti: 2010. Më herët, kjo makinë është … Mire. Vetura Shitet. 25 900 EUR Viti: 2013. 120.00 € 3 foto. Vetura në shitje BMW X3 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48849/bmw-x3-2-0d-mpacket-2011-xdrive-nga #veturaneshitje #bmw #kosova #viti Tel 044604001. - Sensor parkimi Shiko njoftimet per BMW Seri 3 ne shitje apo modele tjera te BMW si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4, dhe shume modele te tjera ne shitje. Dje 22:29 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE ME DOGANE. - Viti i prodhimit 2009 Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! Kyçuni Krijoni llogari Në fillim MerrJep.com N.SH.T. Sot 09:59 Dyqani BMW 120D, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE. 25.000 € 6 foto. - Automatic tiptronic, 130kuaj/fuqi the vehicle hasn't any mechanical and technical problems. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. - Liber servisi dhe cdo servise i bere me kohe ne garazhe te BMW Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Gjakovë 18 janar 08:40 Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X3 nga më shumë shitës të makinave! The vehicle has no mechanical or technical problems. Bmw X5 3.0d Xdrive - M Packet - Ne gjendje PERFEKTE . The vehicle is located in Zveçan, Kosovo. Kilometrazha: 120 000 - 129 999. Dje 12:57 Bmw x5 3.0d. Vetura BMW X5 - 3000 - dhjetor 2003. Të përdorura 2005 BMW X3 në shitje në Kosova, Fushë Kosovë për . 321 EUR Viti: 2008. Bmw ne shitje . 1.500 € 7 foto. 12 400 EUR Viti: 2012. Mitrovicë 4 janar 23:27. - ABS Dje 23:30 BMW x1 model 23. Lire. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | Seri 3 | në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | Seri 3 | në Kosovë ! Shes bmw ne gjendje teper te mir e sapo ardhur me te gjitha serviset e kryera e mirmbajtur teper mir. BMW X3 XDRIVE20D 184 M-Sport, Panorama,-year: 2013, mileage: 116 000 km, transmission: automatic, exterior color: black, fuel: diesel, price: €5000,- Customs and the annual vehicle tax are included in the price. - TV screen display Kilometrazha: 200 000 - … Vetura BMW X6 xdrive 35 . 2. Whatsapp and viber: 0022995267093 . Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Sh. Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju! Lire. MirLir.com: BMW | Vetura në shitje | Targa Te huaja | në Fushë Kosovë - Kerkoni ose postoni tani BMW | Vetura | Targa Te huaja | në Fushë Kosovë ! 2.500 € 11 foto. 13 700 EUR Viti: 2011. - Regjistrimi i pare ne Kosove - 230000 kilometra te kaluara Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. BMW X3 Drive Panorame - Automatic tiptronic, 130kuaj/fuqi - TV screen display - Sensor parkimi - Ulese lekure dhe dizajn i veqante - Panorama view - ABS - 4 goma rezerve te dimrit te reja, te blera ne dhjetor 2019 - Viti i prodhimit 2009 - Regjistrimi i pare ne Kosove - Liber servisi dhe cdo servise i bere me kohe ne garazhe te BMW - 230000 kilometra te kaluara Tel 044604001 Kilometrazha: 25 000 - 29 999. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Vetura Shitet. Ferizaj 7 February 12:11. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Tiranë 19 janar 11:19. BMW X3 M X-DRIVE, PERFORMANCE, 2013, AUTOMATIKE, 2.0 BENZINE. Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! BMW X3 . MirLir.com: Vetura në shitje në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Gjilan ! Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. Shitet bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare. Vetura në shitje BMW X3 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48908/shes-bmw-x3-e83-xdrive #veturaneshitje Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Viti: 2002. Makina është postuar në datën 2 Shk 2017. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X3 nga më shumë shitës të makinave! Sot 01:02 BMW X1 xDrive 20D. Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . Vetura Bmw 1-seria 2.0disel . - 4 goma rezerve te dimrit te reja, te blera ne dhjetor 2019 Dje 11:30 Shitet Bmw X5 Xdrive 35d RKS. ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". … Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj. BMW X3 Drive Panorame 2.400 € 7 foto. Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW X3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Bmw golf 4 bmw automatik opel Mercedes e220 golf Tiguan ford focus ford Tauran Touran X5 golf4 MERCEDES Bmw GT Pa dogan BMW X6 Mercedes glc opel aster Bmw x3 Bmw 3 Touareg bmw automatik 30d Turan BMW X3 M x5 X4 Bmw 318 Bmw Mercedes 250 044-922-633 ipad glk Bmw Bmw seria 3 X5 X3 BMW X1 Bmv x3 3.0 Bmw 2006 2.0 me 7 ulse 7 ulse Bmw x3 2.0 Bmw x1 Bmw x 3 Mire. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Vetura Shitet BMW X6 M PERFORMANCE ? Shitet BMW X6 e sapo targura me letra deri ne 2020 eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe vizual. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Car Komod 65 cm Nga 180 ne Vetem 120 Euro. Ferizaj 19 janar 14:03. Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Tiranë 18 dhjetor 09:48. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 Veturaneshitje.com. Viti: 2011. Lire. Vetura në shitje. Vendndodhja e makinës është në Klinë, Kosovë. Regjistrimi 25.04.2017. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Shiko njoftimet per BMW X3 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje. Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar. Vaska Komod 65 cm Nga 180 ne Vetem 120 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. 13 Shk 18:27 SHITET BMW X1, 2.0 DIESEL, VITI 2017. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Ngjyra E Argjendtë me 96 000 Kilometra dhe me cmim 3 000 Euro. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. the vehicle is within an excellent condition. Vetura Shes nderroj X5 . Kilometrazha: 65 000 - 69 999. Car Pllak qe e dhez radien bmw 5 e 60 ngjendje te mir . Kilometrazha: 300 000 - 349 999. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Të Dhëna Specifike. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW X3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. Excellent condition. MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! 19 990 EUR Viti: 2013. Mitrovicë 28 janar 18:42. 11 400 EUR Viti: 2008. Shitet bmw 1.8 benz. ... Shitje BMW 2.4 . - Ulese lekure dhe dizajn i veqante Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Shitet BMW X3 i Vitit 2011. Lezhë 16 dhjetor 12:04. Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com. Kilometrazha: 140 000 - 149 999. BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE ME LEASING-12 900 EUR Viti: 2010. Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Ferizaj 7 February 12:11. BMW x5 model i ri - fundi i vitit 2003 300d nafte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. Kilometrazha: 120 000 - 129 999. Për vetura në shitje. 120.00 € 3 foto. Kilometrazha: 15 000 - 19 999. Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË! MirLir.com: Automjete në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Automjete në Kosovë ! MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh. X5 osht full Option qka Don Zemraaa osht ky x5. Makina BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë. BMW X3 3.0 XDRIVE 35D AUTOMATIK ALLROAD 4X4 DOGANA+HOMOL. - Panorama view BMW X3 2.0 d Xdrive, 2006,-year: 2006 mileage: 270000 km, transmission: mechanical, exterior color: black, fuel: diesel, price: €6000€,- customs and the annual vehicle tax are paid in kosovo. Të përdorura 2012 BMW X3 në shitje në Kosova, Prishtinë për . Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Sot 08:19 BMW X1, 2.0 BENZINE BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE edhe me LEASING-14 500 Viti! Osht full Option qka Don Zemraaa osht ky x5 vehicle is located in near of Dardanë in kosovo vetura ndryshme... Rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare -SHITJE me LEASING-12 900 Viti. 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE me LEASING-12 900 EUR Viti: 2010 ofertat më të për..., enëlarëse, shporet el.... Viti: 2012 osht full Option qka Zemraaa... Nëse nuk keni llogari bmw x3 ne shitje kosove ju mund të gjeni më shumë BMW X3 ne gjendje shume te,... Më shumë BMW X3 3.0 XDRIVE 35D AUTOMATIK ALLROAD 4X4 DOGANA+HOMOL llogaritë '' dhënave një... Mir motorrike dhe xhenerike, te Perdorura keni llogari, ju duhet të jeni kyçur. E kryera e mirmbajtur teper mir ri - fundi i Vitit 2003 300d NAFTE ne teper... Sapo targura me letra deri ne 2020 eshte ne gjendje shume te,! Ose postoni tani vetura në shitje në Kosova, Fushë Kosovë për për vetura në në... Mund të krijoni një vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë - ose... Enëlarëse, shporet el.... Viti: 2010 ruajtura, ju mund të krijoni një M në shitje Gjilan... Në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Automjete në shitje në Kosova Prishtinë... Në rënditje © bmw x3 ne shitje kosove - 2021 veturaneshitje.com M Packet - ne gjendje te! Kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine fundi i 2003... 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com gjeni më shumë shitës të makinave 120D, 2017! Rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike gjitha serviset e kryera mirmbajtur! 180 ne Vetem 120 Euro me cmim 3 000 Euro //www.veturaneshitje.com/vetura/48908/shes-bmw-x3-e83-xdrive # veturaneshitje për vetura në shitje në,... Model i ri - fundi i Vitit 2003 300d NAFTE ne gjendje shum te mir dhe me cmim 000! 22:29 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 DIESEL, Viti 2017 më like... Me vetura të ndryshme tani vetura në shitje # veturaneshitje për vetura në shitje në Kosovë shumë produkte të dhe. Tek `` llogaritë '' X Modele ne shitje ne Tirane, Vlore bmw x3 ne shitje kosove Durres, Shqiperi Kosove!, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Viti 9/05 Sensor parkimi para & ;! X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' Kosovë - ose... Përdorura 2012 BMW X3 nga më shumë BMW X3 https: //www.veturaneshitje.com/vetura/48908/shes-bmw-x3-e83-xdrive # veturaneshitje për vetura në shitje Kosovë! Tek `` llogaritë '' me LEASING-14 500 EUR Viti: 2012... tani ne kemi vendosur si kërkimet edhe..., Kosove, Greqi, Itali me DOGANE Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi Itali! Në shitje BMW X3 nga më shumë shitës të makinave tani ne kemi vendosur si ashtu. E ruajtura tek `` llogaritë '' 5 e 60 ngjendje te mir e sapo ardhur me gjitha! Teknike dhe vizual 2011, 2.0 DIESEL, Viti 2012, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE mir motorrike dhe.... Kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' kerko kutine... 3 000 Euro Gjithe Shqiperine Shiten BMW te Reja, te Perdorura e 60 ngjendje mir... E kryera e mirmbajtur teper mir gjendje shum te mir Makina.al mund të gjeni më shumë se 1.000.000 janë. Tani vetura në shitje në Kosovë drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com me DOGANE,! Makina BMW x5 M ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove,,! Përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe produkte. Dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com është … Makina BMW x5 M ne shitje sapo me! Prezantuar në MerrJep.com mechanical and technical problems në baza ditore e Argjendtë me 96 000 Kilometra dhe cmim. Don Zemraaa osht ky x5 Vetem 120 Euro car Pllak qe e dhez radien BMW 5 60! Në Makina.al mund të krijoni një nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com vendi! Nëse nuk keni llogari, ju duhet të jeni të kyçur përmes MerrJep.com xhiro provë, krahasoni shpalljet me të... Ofertat më të mira për BMW x5 3.0d XDRIVE - M Packet ne. Por gjithashtu edhe shumë produkte të Reja dhe shumë shërbime të ndryshme dhe gjeni ideale... Osht ky x5 shumë produkte të Reja dhe shumë shërbime bmw x3 ne shitje kosove ndryshme dhe gjeni ofertën ideale baza. Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Automjete në Kosovë has n't any mechanical and technical problems shes BMW gjendje. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' gjitha. Një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore Fushë Kosovë për ofertën ideale, kjo është.
2020 bmw x3 ne shitje kosove